Dashboard!
Sulge aken

Tere tulemast Eleringi andmete avaldamise rakendusse! Kaardil olevad energiavood tähistavad süsteemidevahelisi liikumisi ja annavad ülevaate riikidevaheliste energiaühenduste koormustest. Infot tootmisüksuste ja ülekandesüsteemide katkestuste/piirangute kohta saab http://umm.nordpoolspot.com/web/. Elektrituru hindade ja koguste andmed pärinevad Nord Pool Spotilt ning antud andmed on esitatud Kesk-Euroopa (CET) aja järgi.

Kõik Dashboardil olevad andmed on Eesti ajas, va elektribörsi hinnad ja kogused, mis on esitatud Kesk-Euroopa (CET) aja järgi.

Dashboardil esitatud andmed ulatuvad tagasi kuni 2010. aasta algusesse. Varasemad andmed on kättesaadavad andmete arhiivis.

Lisainfo ja küsimused: veeb@elering.ee

NB! Tehnilistel põhjustel on hetkel osaliselt häiritud andmete edastus Eleringi Dashboardile. Seetõttu palume Eesti-Läti piiri NTC ja ATC andmeid jälgida siin ning Eesti-Soome NTC ja ATC andmeid saab näha NPS veebilehel.

Euroopa Komisjoni (EL)14. juuni 2013 määrusest nr 543/2013 lähtuva ja Euroopa elektrisüsteemihaldureid koondava organisatsiooni ENTSO-E poolt loodud keskse elektrituru ja -süsteemi informatsiooni avalikustamise platvormi on leitav veebiaadressil transparency.entsoe.eu.

Planeeritavad süsteemi saldod avaldatakse kell 16:00 järgmise päeva kohta.